13 мая 2014, вт | Запоріжжя

Інваліди-візочники перевірили місто Бердичів на доступність

NEWS lOGO

У своєму повсякденному житті люди з обмеженими фізичними можливостями часто стикаються з різноманітними труднощами, адже в Україні мало що робиться для того, щоб люди з інвалідністю могли почуватися комфортно. Якщо у країнах Європи таким людям приділяється значна увага і влада усіляко намагається полегшити їм умови пересування (стосується, у першу чергу, інвалідів-візочників), то у нас про існуючі проблеми намагаються навіть і не згадувати через брак коштів і небажання брати на себе додаткові клопоти. Лише у деяких містах місцева влада активно співпрацює з громадськими організаціями, що опікуються проблемами інвалідів.

Одним з таким міст є саме місто Бердичів, де нещодавно за ініціативою громадської організації інвалідів на візках «Стимул» та при підтримці з боку міської влади і народного депутата Анжеліки Лабунської було відкрито новий сучасний Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних». І ось у середу, 7 травня інваліди-візочники вирішили перевірити місто Бердичів на доступність для людей в інвалідних візках, та вкотре привернути увагу до своїх проблем чиновників і простих бердичівлян.

Координатор проекту міжнародного благодійного фонду "Планета взаємодопомоги" Ірина Чорнобривець розповіла, що оновлена Центральна площа міста Бердичева відповідає усім вимогам вільного пересування на інвалідному візку. А от з вулицями є проблема, тому інваліди-візочники вирішили на власному досвіді пересвідчилися, чи можна їм спокійно доїхати до площі.

Після проведеної перевірки дослідники зібралися на Центральній площі щоб обговорити результати проведеної екскурсії та вказати на недоліки. Разом з тим вони показали присутнім бердичівлянам, що бути прикутим до інвалідного візка – це ще не остаточний вирок, і навіть пересуваючись на колесах можна вести активний спосіб життя. Інваліди-візочники показували вправність у грі з м'ячем та запропонували усім бажаючим дізнатися як це – рухатися за допомогою інвалідного візка, пересівши у їхній засіб пересування та виконавши на ньому певні вправи. Для багатьох це виявилося не такою легкою справою, як здавалося спочатку.

Источник:БЕРДИЧІВ ДІЛОВИЙ

Запорізька область
В Бердянске появится пляж для инвалидов
Запорожские инвалиды мечтают о пандусах на остановках и центральном пляже
Запорожские предприятия инвалидов будут платить меньше налогов
Майже 60% об’єктів громадського та цивільного призначення доступні для маломобільних груп населення
Майже 60% об’єктів громадського та цивільного призначення доступні для маломобільних груп населення
Бердянские пляжи сделают доступными для инвалидов
В Одессе открыт пляжный сезон для лиц с ограниченными возможностями
В Чернівцях вирішували як подолати бар’єри для людей з особливими потребами
В Івано-Франківськ вже привезли новенькі великогабаритні автобуси, які складуть конкуренцію зажерливим маршрутчикам
В департаменті праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації відбулось засідання обласного комітету
Для буковинців із обмеженими можливостями поліпшили доступність до МСЕК
На Лановеччині хочуть запровадити “соціальне таксі” для інвалідів
Світлофор із звуковим сигналом - це добре, але далеко не все, щоб люди із вадами зору почувалися зручно
В Тернопільській області адаптовують туристичні об'єкти для туристів з обмеженими фізичними можливостями
У Луцьку відбулася година спілкування «Життя без бар’єрів» у бібліотеці-філії №10
Представники громадських організацій інвалідів перевірили рівень доступності до адміністративного приміщення
Влево
Вправо
T: 0.18231 с., M: 1.89MB, DB: Array ( [0] => 9 [1] => 0.0042617321014404 )