22 мая 2014, чт | Украина

Проект "Рівні можливості у виборах 2014 року для людей з інвалідністю" Вінниця-Одеса.

NEWS lOGO

ГО «Спортивний клуб інвалідів «Одеса-Баскет» (Одеса) разом ВГО «Європейська Асоціація з прав інвалідів » та  ГО «Паросток» (Вінниця) започаткувала новий проект "Рівні можливості у виборах 2014 року для людей з інвалідністю" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

22.05.2014

  «Твоє майбуття-твій голос »

 

Україна . Проблема слабкої активності людей з інвалідністю у виборчому процесі існує по всій Україні. Ця тенденція негативно впливає на результати будь-яких виборів, на повноту народного волевиявлення, а також на загальний імідж держави. З іншого боку це також негативно впливає і на громадянський розвиток людей, що не голосують. Практично цей розвиток не відбувається. Мало захищені категорії населення (особливо молоді) звикають до власної непотрібності в державі, до пасивності в житті, і стають зневіреними обивателями, які відчувають лише, що їм хтось завинив. Так втрачається значна кількість людей, що могла бути активним прошарком громадянського суспільства.

Ця проблема існує з багатьох причин: невпевненість державних інституцій у важливості голосування для людей з інвалідністю саме на дільницях, занижена самооцінка  та виховання в сім'ях, де проживають люди з обмеженими фізичними можливостями, , непристосованість вулиць та місць громадського споживання до потреб людей з інвалідністю ,та безпосередньо практична архітектурна не доступність зданій в яких розташовані виборчі дільниці.

  Тому аби переконати людей з інвалідністю (особливо молодь) та людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, у важливості їхньої громадської активності, у їхній значимості й залучити їх до виборчого процесу, а також налаштувати громаду Одещини та Вінниччини на толерантне ставлення та розуміння проблем вищезгаданих категорій і всіляке сприяння їхньому волевиявленню у виборах 2014 року, ГО «Паросток», ВГО «Європейська Асоціація з прав інвалідів » та ГО «Одеса-Баскет»  започаткували новий спільний проект «Рівні можливості у виборах 2014 року для людей з інвалідністю», який підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

В рамках проекту 14 травня у м. Вінниця, та  22 травня 2014р. у м. Одеса пройшли перші тренінги «Твій голос – твоє майбуття» із запланованої серії тренінгів для людей з інвалідністю, учасниками якого стали 50 осіб, що мають проблеми з пересуванням, представники громадських організацій.

Метою тренінгу була саме активізація громадянської позиції людей з інвалідністю, спонукання їх до участі у виборах 2014 року. Отож, можна сподіватися, що проектна діяльність ГО «Паросток», ВГО «Європейська Асоціація з прав інвалідів » та ГО «Одеса-Баскет»  внесе позитивні зміни, покладе свою лепту до демократичного майбутнього України.

Ірина Саранча  ГО «Паросток»

Олег Дрюма Президент ВГО «Європейська Асоціація з прав інвалідів»

Олег Прохоров, Голова правління ГО «Одеса-Баскет»

В Одессе открыт пляжный сезон для лиц с ограниченными возможностями
В Чернівцях вирішували як подолати бар’єри для людей з особливими потребами
В Івано-Франківськ вже привезли новенькі великогабаритні автобуси, які складуть конкуренцію зажерливим маршрутчикам
«Твій голос – твоє майбуття»: моніторинг виборчих дільниць
Проект "Рівні можливості у виборах 2014 року для людей з інвалідністю" Вінниця-Одеса.
Універсальний дизайн - допомогти мільйонам людей...
В департаменті праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації відбулось засідання обласного комітету
Для буковинців із обмеженими можливостями поліпшили доступність до МСЕК
На Лановеччині хочуть запровадити “соціальне таксі” для інвалідів
Влево
Вправо
T: 0.11138 с., M: 1.81MB, DB: Array ( [0] => 8 [1] => 0.0022962093353271 )