16 апреля 2014, ср | Чернівці

Засідання «круглого столу» в м. Чернівці з питань архітектурної доступності

NEWS lOGO

Днями в приміщенні Чернівецької міської ради відбулось засідання «круглого столу» з питань архітектурної доступності за участю представників місцевої влади та керівників Громадських організацій.

На засіданні мали слово від громадськості: Голова Чернівецької обласної громадської організації інвалідів візочників «Лідер» Валентина Добридіна, голова Чернівецького міського товариства інвалідів «Милосердя» - Роман Залевський, голова Чернівецької обласної ГО «Захист».

Лідери організацій показали фото з бар'єрними місцями в м. Чернівці та надали відкритого листа секретарю Чернівецької міської ради – Кушнірику Я.Д., в якому виклали усю проблематику архітектурної не доступності для маломобільних груп населення в обласному центрі. В листі були також надані пропозиції щодо покращення становища осіб з інвалідністюв м. Чернівці та вирішення найгостріших питань.

 

Перед учасниками заходу виступив заст.голови Чернівецької міської ради Леонтій Ю.Г, який пообіцяв очолити Комітет забезпечення доступності та сприяти в вирішенні питань. Начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Чернівецькій області – Маковійчук Василина Дмитрівна відмітила, що інспекція ДАБК завжди готова прийняти усі звернення про порушення, що існують в області щодо доступності.

Підсумовуючи усе сказане та запропоноване, було вирішено: відновити роботу Комітету доступності, розробити програму «Створення без бар'єрного середовища для маломобільних груп населення в м. Чернівці», провести моніторинг вуличної мережі м. Чернівці.

Источник: НАІУ

«Ашан» выделил средства для адаптации подростков-инвалидов
«Ашан» выделил средства для адаптации подростков-инвалидов
Дорога жизни ! Донецк-Одесса.
Інваліди виграли судовий процес проти міськвиконкому
В Крыму в рамках выполнения инициатив Президента инвалидов обеспечивают техническими средствами реабилитации
ПР предлагает расплачиваться с инвалидами векселями
Инвалиды требовали от Попова не уничтожать их рабочие места
Представители «Инваспорт» Львовщины — победители Кубка мира по фехтованию на колясках
Спартакіада серед інвалідів обєднала друзів
Учебный класс для инвалидов
Влево
Вправо
T: 0.14061 с., M: 1.84MB, DB: Array ( [0] => 8 [1] => 0.0024199485778809 )